Współpraca

Wspólnie możemy się zabrać za poniższe tematy.

Reklama na blogu 

Chętnie opowiem o Tobie na swoim blogu i w mediach społecznościowych. Jednak ważne jest dla mnie to, by Twój produkt lub usługa były zgodne z moimi przekonaniami. Nie chcę reklamować rozwiązań, w które nie wierzę. Stawiam na rzetelność i przyjmuję zlecenia, za którymi stoi konkretna wartość dla użytkowników.

Teksty na zlecenie

Nie ma dobrego copywritingu bez wartościowego contentu i odwrotnie. Wiem o tym i dlatego napiszę dla Ciebie dobre teksty. Zrobię research, by zrozumieć Twojego klienta i trafić słowami w jego potrzeby, a słowa kluczowe będą tutaj brzmieć niczym kruszonka na drożdżówce — całkowicie naturalnie. Twój tekst będzie poruszał, angażował i skłaniał do działania, a jednocześnie będzie współgrał z zasadami pisania dla SEO.

Korekta i redakcja treści

Poprawię jakość i czytelność Twoich tekstów, a tym samym Twój wizerunek. Chyba nie muszę Cię przekonywać, że jak Ty piszesz, tak Cię widzą. Wyślę do obozu karnego wszystkie literówki, błędy ortograficzne, stylistyczne i gramatyczne. Kropki i przecinki postawię w odpowiednich miejscach. Sprawdzę, czy wszystkie zdania mają sens. Czytelnik z łatwością zrozumie, co chcesz mu przekazać.

Prowadzenie profilu w social mediach

Poprowadzę Twój profil w social mediach. Umiem w facebooki, instagramy i linkediny. Pomogę Ci budować Twoją społeczność online. Profesjonalnie, treściwie, z pięknymi grafikami i wyczuciem.

Audyt social media

Wykonam dla Ciebie audyt Twoich mediów społecznościowych. Zidentyfikuję ich mocne i słabe strony oraz sprawdzę, czy przekładają się na realizację Twoich celów. Podpowiem Ci jak tworzyć angażujące posty i jak je zaplanować. Wspólnie określimy tematy, które zainteresują Twoich potencjalnych klientów. Nie wiesz, jak stworzyć długoterminową strategię? Przegadamy to razem!

Content plan

Opracuję dla Ciebie content plan, w którym określimy, jakie tematy interesują Twoich klientów. Wybierzemy tytuły artykułów na bloga i określimy treści na social media. Zbudujemy konsekwentny plan działania, ustalając co, gdzie i kiedy publikować. Treściami na kolejny rok nie musisz się już przejmować! Wszystko zapiszemy w schludnym harmonogramie. 

Napisz o swoim pomyśle

Masz swój pomysł na naszą współpracę? Opowiedz mi o nim!